Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyłam Wydział Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej, jestem w trakcie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA. Należę do Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA.

Swoje doświadczenie zdobywałam m. in. w Dziennym Ośrodku Rehabilitacji Psychiatrycznej oraz w Programie Przeciwdziałanie Depresji, w projekcie Instytutu Rozwoju Osobistego. Doświadczenie budowałam również w placówkach wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, w Regionalnym Centrum Wolontariatu oraz w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą współpracuję od 2016 r. Prowadzę warsztaty dla pedagogów i rodziców, dzieci i młodzieży oraz zajęcia dla uczestników Uniwersytetu III wieku.

Prowadzę terapię w nurcie psychoterapii humanistycznej, a szczególnie bliskie jest dla mnie podejście terapii skoncentrowanej na osobie Carla Rogersa. Korzystam również z podejścia skoncentrowanego na emocjach (EFT, EmotionFocusedTherapy). Pracuję z osobami, które zmagają się z różnorodnymi problemami: będącymi w kryzysach - rozstania, żałoba, kryzysy rozwojowe, ostry, przewlekły stres oraz z osobami z zaburzeniami lękowymi i nastroju, przeżywającymi trudności i cierpienia w kontaktach z innymi.
Swoją pracę poddaję superwizji.

(+48) 884 253 860