Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiazaniach, a obecnie jestem w trakcie całoąciowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA. Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "POMOST", w oddziale ogólnopsychiatrycznym Mazowieckiego Centrum Psychiatrii "Drewnica" oraz w Akademickim Ośrodku Psychoterapii. Od kilku lat jestem związana zawodowo z warszawskim Stowarzyszeniem Terapeutów.

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie integracyjnym. Szczególnie bliskie jest mi podejście humanistyczne, akcentujące podmiotowość człowieka i doceniające jego dążenie do rozwoju. Najważniejsze w pracy jest dla mnie budowanie atmosfery zrozumienia i akceptacji, dzięki której Klienci mogą w poczuciu bezpieczeństwa przyglądać się doświadczanym przez siebie trudnościom.

Przyjmuję osoby mające problemy w obszarze relacji interpersonalnych, mierzące się z lękiem, poczuciem pustki, samotnością. Pracuję również z osobami zainteresowanymi lepszym zrozumieniem samych siebie - swoich emocji, potrzeb, zachowań.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.


sutkowska.terapia@gmail.com